Вета версія нового сайту
JV Translate

Увага!


Шановні відвідувачі!
Натиснувши на баннер вгорі - ви перейдете до нового сайту коледжу!

Рекомендуємо переглянути
http://dvi.ucoz.ua/ -
сайт викладача Дудки В.І.
http://alyonasotnikova.wix.com/vagon-
сайт викл. Сотнікової А.І.
http://studradakrkti.wix.com/start
- сайт студради коледжу
http://www.mon.gov.ua/ -
Сайт МОН
http://chernuhan-1963.wix.com/economy
Сайт викл. Чорнухи Н.П.
Авторизація
Для доступу до закритих сторінок сайту - авторизуйтесь!Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Про коледж

Бібліотека коледжу

 

Бібліотека коледжу є його структурним підрозділом і здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу, формує науковий світогляд особистості.

Основна функція бібліотеки коледжу – інформаційна.

Першочерговим завданням бібліотеки є надання цільової допомоги адміністрації, викладачам, студентам у навчально-виховному процесі.

Бібліотека складається з абонемента і читального залу. Загальний фонд бібліотеки становить на 01.01.2015 р. 41110 друкованих видань. В бібліотеці створений довідково-бібліографічний апарат (каталоги, картотеки), де відображена вся навчальна, довідкова література та періодичні видання. Фонд бібліотеки універсальний. У фонді представлені всі галузі знань і художня література. Літератури із залізничного транспорту 9979 примірників і це відповідає змісту навчання.

Основні показники роботи бібліотеки за 2014 рік:

-         Читачів – 960

-         Відвідувань – 31423

-         Книговидач – 43877

Книжковий фонд комплектується на основі вивчення переліку підручників та навчальних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, пропозицій викладачів. Питання про придбання підручників розглядається на засіданнях методичної ради.

Книжкові виставки залишаються одним із основних напрямів інформаційної роботи. Це тематичні виставки, виставки нових книг. Регулярно організовуються книжкові виставки за темами: «Українські залізниці сьогодні», «Екологія і транспорт», «Наркоманія – чума XXI століття» та інші.

Бібліотека проводить заходи, які сприяють пізнанню студентами історико-культурної спадщини українського народу. Такі заходи як круглий стіл «Національне відродження – запорука міцної держави», «Національна культура в сучасній Україні» сприяють розумінню національної ідеї, почуття патріотизму.

Постійно здійснюються інформування викладачів і студентів про новинки літератури. В навчальних групах проводяться презентації підручників.

Бібліотека коледжу одержує 24 найменування періодичних видань. Особливою увагою користуються: «Урядовий кур’єр», «Освіта України», науково-технічні журнали «Локомотив інформ», «Вагонний парк» та ін.

Бібліотека підключена до мережі Інтернет і це дає змогу всім бажаючим користувачам знайти потрібну інформацію не тільки для навчання, а також і для проведення дозвілля.

Бібліотека коледжу і надалі буде відігравати важливу роль в навчальному процесі, вирішуючи проблемі і відкриваючи перспективи інформаційних бібліотечних технологій, спрямованих на активізацію пізнавальної активності студентів, розкриття творчого потенціалу як студентів, так і педагогічного колективу.