Вета версія нового сайту
JV Translate

Увага!


Шановні відвідувачі!
Натиснувши на баннер вгорі - ви перейдете до нового сайту коледжу!

Рекомендуємо переглянути
http://dvi.ucoz.ua/ -
сайт викладача Дудки В.І.
http://alyonasotnikova.wix.com/vagon-
сайт викл. Сотнікової А.І.
http://studradakrkti.wix.com/start
- сайт студради коледжу
http://www.mon.gov.ua/ -
Сайт МОН
http://chernuhan-1963.wix.com/economy
Сайт викл. Чорнухи Н.П.
Авторизація
Для доступу до закритих сторінок сайту - авторизуйтесь!Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

 

29 серпня 2014 року  в бойових діях на Сході країни загинув випускник Кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури Борищак Олексій Андрійович, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої України.

Біографія

Борищак Олексій Андрійович народився 1 серпня 1979 року у смт. Первомайський Харківської області. У 1983 році разом з батьками переїхав до міста Кременчука. У 1986 році пішов навчатися до ЗОШ №31, яку закінчив у 1995 році. З 1995 року по 1998 рік успішно навчався у Кременчуцькому технікумі залізничного транспорту. У грудні 1998 року був призваний Кременчуцьким воєнкоматом до лав Збройних Сил України на строкову службу. Влітку 1999 року успішно склав іспити та вступив на навчання до Харківського інституту танкових військ. В серпні 2002 року одружився. В 2003 році закінчив навчання у військовому інституті та разом з дружиною поїхав служити в Чернігівську область у 169 Навчальний центра «Десна». У 2004 році народилася донька Валерія.

У листопаді 2013 року у зв’язку зі скороченням армії перевівся на службу в Дніпропетровську область у 93 окрему механізовану бригаду. Служив на посаді заступника командира 1 батальйону, мав військове звання «майор».

З березня 2014 року по кінець липня 2014 року брав участь у захисті державного кордону в Луганській області від агресії Російської Федерації. На початку  серпня приїхав на ротацію та пройшовши бойове злагодження у віськовій частині, висунувся в зону антитерористичної операції в район Іловайська. Потрапивши в трійне кільце російських військ мужньо загинув 29 серпня 2014 року, прикриваючи відхід українських військ з «Іловайського котла».

Був захоронений як невідомий на Алеї Героїв на Краснопільському кладовищі Дніпропетровська. На початку березня був ідентифікований за експертизою ДНК. Перезахоронений 13 березня 2015 року на Свіштовському кладовищі міста Кременчука.

 Останнє оновлення (Четвер, 30 квітня 2015, 12:03)